[PŘÍBĚH KLIENTKY] – Nebojte se najít sebe sama, dovolte si milovat se!

SÉRIE LÉČIVÝCH PŘÍBĚHŮ (OD KLIENTKY)/VOL.2

"Nikču jsem poznala v období, kdy jsme to obě vzájemně nejvíce potřebovaly. Já jsem se potřebovala ukotvit v tom, co je mým životním posláním a naučit se to aplikovat do života a Nikča potřebovala průvodkyni na svojí cestě, která ji  dodá trochu odvahy ke změně, podporu a důvěru v sama sebe, která ji tenkrát chyběla. Dnes už je z ní sebejistá žena, která šlape po své cestě dál a zná sama sebe. Odešla ze zaměstnání, které nebylo v souladu s ní, našla si to, co jí dává smysl, našla i partnera, který je nyní jejím manželem a buduje si krásný život prostřednictvím prací na sobě samotné.

Ono se totiž může někdy zdát, že když člověk pracuje s klienty, tak je ta pomoc pouze jednostranná. Takhle to však vůbec není. Staly jsme se vzájemnou inspirací a dnes už není mojí klientkou, ale dobrou kamarádkou, kde můžeme být k sobě vzájemně otevřené a upřímné."

 

Ahoj já jsem Nikol,

 

Můj příběh začal okamžikem, pro mě tehdy, velkého zklamání v jednom z mých partnerských vztahů. Cítila jsem se ublížená, zrazená, nechápala jsem, proč zrovna mně to zase nevyšlo, když jsem tomu tolik věřila. „Co pořád dělám špatně“, začala jsem se ptát, „za co to mám“.

Tehdy jsem se poprvé potkala s Gabčou. Pracovala s Reiki a já jsem dostala možnost, aby se pomocí kyvadla podívala na mé jednotlivé čakry, a pak ty zablokované díky Reiki znovu otevřela. Nastalých změn si více začalo všímat mé blízké okolí než já samotná. Nikdy jsem se moc nepozorovala, takže až po těch reakcích ostatních jsem sama začala vnímat, že opravdu v různých situacích reaguji jinak než dřív. Dokázala jsem jednat otevřeněji a učila jsem se být navenek upřímnější a přímočařejší, přestala jsem mít najednou obavy z toho, že zareaguji přesně tak, jak si to doopravdy myslím já, a ne tak, jak by se mohlo ode mne očekávat. Tohle celé ale způsobilo i to, že jsem sama o sobě a svém životě začala uvažovat trochu jinak, než doposud. Pokládala jsem si stále otázku, proč mám v osobním životě tak hroznou smůlu…, ale nyní jsem si na ní začala odpovídat jinak, přemýšlela jsem, že problém nemusí být jen v těch druhých.

V ten moment jsem dostala od Gabči nabídku na další spolupráci, kdy jsem mohla pod jejím vedením nalézt sama sebe a svou sebelásku. Dnes už na to umím s jistou říct, že všechno nám do života přichází v pravý čas a přesně v tu dobu, kdy to potřebujeme, pokud se tomu však dokážeme správně otevřít.

S Gábi jsem absolvovala několik setkání, která pro mě zpočátku nebyla až tak snadná. Najednou jsem ten čas měla věnovat jen sobě, nejen fyzicky, ale hlavně duševně, měla jsem v sobě otevřít nejen svá přání a své představy, ale i své strachy a obavy, a co víc, pokusit se je zdůvodnit, uchopit. Přesto jsem z každé schůzky odcházela neuvěřitelně nabitá a s takovým elánem, že jsem měla pocit, že jsem schopná změnit celý svět 🙂 . A přitom se už měnil celý svět, ten nejdůležitější, ten můj.

Kdyby mi tehdy někdo řekl, že několik takových povídání u mě způsobí takovou přeměnu sebe sama, vysmála bych se. Najednou se mi otevřelo spoustu dveří, do kterých jsem mohla vstoupit a zjistit, co mě vlastně baví, co mě naplňuje, co jsem doopravdy já sama.

Co bylo ale to, co mi má cesta s Gabčou dala konkrétně?

Má odpověď: „Nemůžu žít šťastný a naplněný život, pokud nebudu šťastná sama v sobě a především sama se sebou.“

Nikdy nezapomenu na ten den, kdy jsem se vrátila z krásné dovolené v Portugalsku, a mě čekaly poslední volné dny před návratem do práce, které jsem měla strávit úplně sama. Těšila jsem se na ně snad víc, než na svůj pobyt v zahraničí, a byly to skvělé, nezapomenutelné chvíle. Udělala jsem si tehdy nádherný den jen sama pro sebe, až jsem se najednou přistihla, jak vnímám krásu všeho kolem sebe, v břiše mi poletovali motýlci, jako když jste čerstvě zamilovaní…a ono to tak bylo, zamilovala jsem se sama do sebe! 🙂

S absolutní jistotou jsem věděla, že celý můj život je v mých rukách. Že to, co bylo, co mi ubližovalo, co mě zraňovalo, byl odraz mě samotné. Nebyli to ti druzí, kteří mi ubližovali. Byla jsem to já, mé okolí se ke mně chovalo tak, jak jsem to já dovolila. Tak moc jsem chtěla být přijatá, až jsem zapomněla sama na sebe.

Rozhodně nebudu psát, že od té doby mám ideální život, zalitý sluncem a bez mráčků, protože to tak není a nemá ho snad nikdo. Mít krásný život dá velkou práci se sebou samým, která ale stojí za to. Ve chvíli, kdy si dokážeme vážit sami sebe a milovat se, ukážou se nám nekonečné možnosti našeho bytí, začnou se nám plnit sny a vždy k nám do života vstoupí ti správní lidé, kteří nás budou respektovat přesně takový, jací jsme a ne jakými bychom měli být podle představ jiných.

Dodnes ze setkání s Gabčou čerpám, do dnes, když přijdou horší chvíle, si vzpomenu na své motýlky v břiše a získávám energii pracovat na sobě a svých myšlenkách dál.

Na závěr bych chtěla ještě pár slov.

Nebojte se najít sebe sama, dovolte si milovat se.

Je nějaké riziko? Ano, velice snadno se vám může stát, že váš dosavadní život, o kterém si myslíte, že stojí na pevných základech, se právě od těch základů úplně překope, tak jako se to stalo i mně.

Děkuji Gabčo.

 

Pokud i vy stojíte na pomyslné křižovatce a potřebujete průvodkyni na svojí cestě, můžete mě zkontaktovat zde >>

 

S Nikčou jsme natočily i zajímavý rozhovor, kde probíráme její proměnu více do hloubky:

 

 

Gabriela Gočeva
Jsem guru/poradce pro ženy a pro podnikatelky, které chtějí žít život v souladu s duší. Vedu podnikatelky do hloubek jejich duše, aby mohly najít svoje unikátní téma, které jim přinese lehkost a přirozenou hojnost do života. Zároveň jsem guru pro ženy, které si prochází spirituálním probuzením a chtějí začít tvořit svůj život vědomě a podle sebe. Zároveň se naladíte na pravdu vaší duše a začnete žít v souladu samy se sebou.  Mimo to jsem autorkou e-booku ZDARMA "Z ufňukané holky, šťastnou ženou", který popisuje moji spirituální cestu, která se může stát inspirací i pro vás. Pokud chcete využít mých služeb, můžete se podívat zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.