Opakující se zánět močáku – Je z toho cesta ven?

A je tu opět zima! Období, ze kterého máme všichni strach. Bůh ví proč. Možná proto, že slunce už nás nebudí paprsky skrze škvíry v žaluziích a možná taky proto, že naše imunita slábne nedostačujícím pohybem, sluncem i energií. A taky proto, že v tomhle období nejvíce lidé spadávají do hlubokých depresí. Mimo to, je to i období zánětů močového měchýře. Ach jak jsou mi tyhle vody známé..

Zánětem močového ústrojí jsem trpěla prakticky od svého dětství, kdy se mi tento nekonečný koloběh do života stále vracel.

Tenkrát, jsem ho vnímala jako přítěž, která mě přichází do života trestat. V žádném případě mě nenapadlo, že opak může být pravdou. Že mi třeba něco ukazuje, něco, k čemu nemám úplně správný přístup.

První zmínka palčivé bolesti při močení a „šup doktor, antibiotika, předepsaný klid na lůžku, teplo + urologický čaj.“ Desetkrát, možná víckrát jsem musela dodržovat tento předepsaný postup.

Hlava už to brala automaticky, tělo stále strádalo a duše volala o pomoc.

Určitě to každá z vás, která to prožila dobře zná.

Je to nepříjemné období, frustrující, bezmocné.

Dnes se však nechci zaobírat mým příběhem, dnes vám píšu tyto řádky z jiného důvodu..

Ten se můžete dočíst zde – o tom jak jsem se vyléčila ze zacykleného zánětu.

Dnes s Vámy chci sdílet část uvědomění, ke kterým jsem si na mé cestě došla. Věřím, že vám můžou s ledačím pomoci. Možná ulehčit cestu k vašemu osobnímu vyléčení a možná popostrčit k tomu, něco u sebe změnit.

Cokoliv, třeba přístup k samotnému zdraví.

Věděli jste například, že zánět močových cest není způsoben jen pouho pouhým prochladnutím, ale že je zapříčiněný bakterií?

Já téměř po celou dobu ne. Do doby, než mě tím před více jak 3 lety obeznámil doktor. Nezapomněl mi také říct, že tuhle bakterii bez antibiotik nedokážu zabít. Tenkrát jsem tenhle výrok přebrala za pravdu a možná to byl ten moment, kdy jsem začala žít v nekonečném koloběhu zánětů. Přesto jsem dnes vděčná za to, že jsem se v tom nějakou dobu plácala. Pokud by to tak nebylo, nemohla bych to dnes prostřednictvím tohoto článku i online programu Sebe-léčení močových cest s Vámy sdílet a předávat svoje zkušenosti.

No ale, abych se dostala zpátky k jádru věci, antibiotika jsem přestala brát i přesto, že doktor jasně prohlásil soud, že bez nich to nelze. Polykat totiž rok v kuse takto silné prášky nebyla vůbec procházka růžovou zahradou.

Kupodivu se mi to z nějakého neznámého důvodu přestalo vracet. Po půl roce od návštěvy doktora, jsem zašla na preventivku, tzv. stěrů z močové trubice a bakterie nikde!

Jak je to možné?

Tuhle otázku si kladu dodnes.

Když se však vrátím nazpět, první uvědomění, které mě na mé cestě posunulo je, sledovat v jakých chvílích to přichází. Pokuste se o to, věřím, že nebudu výjimkou, když i Vám se to bude opakovat v podobných situacích. Každá nemoc je totiž senzor, který nás na něco upozorňuje. Postoj, vnitřní přesvědčen, nesprávný úhel pohledu. Někdy k vyléčení stačí jen pouho pouhé uvědomění, někdy je však třeba jít hlouběji.

Druhý mezník nastal v období, kdy jsem se odprostila od vyřčení „bez antibiotik to nevyléčíte“. Slyšely jste někdy o podvědomých vzorcích, které si nevědomě přebíráme do života a ztotožňujeme se s nima? Pokud ne, můžete se to dočíst v tomto článku (odkaz na článek). Já jsem se  ztotožnila s výrokem, že bez léků nemám šanci. A tak se mi to vracelo a vracelo, jako ukazatel toho, že něco není v pořádku. Až ve chvíli, kdy jsem se odprostila od tohoto vyřčení a převzala odpovědnost za svoji nemoc, zdraví i život se vše obrátilo k lepšímu. Zodpovědnost, to je to klíčové slovo, které ve vyléčení zánětu, ale i jakýchkoliv nemocí hraje velkou roli. Zkuste to, budete se cítit svobodněji, když budete mít život ve svých dlaních. 😉

Pokud bych teď řekla, že tímhle má cesta k vyléčení skončila, tak bych lhala.

Postupně se mi začalo odkrývat spoustu úrovní, které mě posunuly směrem ke zdraví. Nejen co se týče fyzického tělo, ale především k odproštění se od role oběti. Oběť, to je další společný ukazatel těch, kteří prožívají tento problém. Jako lidské bytosti máme skutečně tendenci litovat sami sebe. Neustále ukazovat prstem na viníky, ale sebe házet do role „chudinky“, kterou život trestá. „Proč se mi děje tohle“, „Proč se mi děje tamto“.

Ale my nejsme žádné oběti.

Nejsme oběti nemocí, nejsme oběti života, nejsme oběti ostatních lidí. Vše, bez výjimek je naším zrcadlem. Zdravotní stav nevyjímaje. A pokud se chcete posunout a odprostit od zajetí neustálých zánětů, je skutečně nutné přehodnotit svůj postoj k životu i ke zdravím. My jsme za to zodpovědní a nemoci jsou jenom odrazem našich vnitřních programů, které stále opakujeme a na vědomé úrovni si nejsme schopni si je uvědomit.

Existuje z toho cesta ven?

Samozřejmě! Když jsem to dokázala já, proč byste to nemohly dokázat i vy? Je spoustu metod, kterými si můžete pomoci, ale nezapomeňte, že tím nejosvědčenějším způsobem, je podívat se do hloubky sama sobě a podívat se na svůj život z jiné perspektivy. V sobě totiž nosíte odpovědi na všechno. 🙂

Protože vím, jak je krásné, žít život bez opakujících se zánětů a protože si z celého srdce přeji, ať existuje stále více vědomých bytostí, které umí převzít odpovědnost za svůj život i zdraví, připravila jsem pro Vás tento ojedinělý online program Sebe-léčení močových cest, který vám může na vaší cestě podat pomocnou ruku.

Jedná se o třítýdenní program online formou, kterým můžete procházet z pohodlí vašeho domova, v jakoukoliv volnou chvíli. Přístup Vám totiž zůstane napořád. Rozhodla jsem se tak, protože vím, že každý potřebuje svoje tempo a že k vyléčení a samotnému přehodnocení přístupu k životu i nemocem nedojde člověk ze dne na den. V programu jsou všechny osvědčené metody, které mě osobně změnily život k lepšímu a dokonce i autentické osobní zkušenosti.  

Pokud vás více zajímá, pročtěte si ho, možná né náhodou jste na něj narazila. 🙂

 

 

A jak byly spokojeny účastnice kurzu?

 

Gabriela Gočeva
Jsem guru/poradce pro ženy a pro podnikatelky, které chtějí žít život v souladu s duší. Vedu podnikatelky do hloubek jejich duše, aby mohly najít svoje unikátní téma, které jim přinese lehkost a přirozenou hojnost do života. Zároveň jsem guru pro ženy, které si prochází spirituálním probuzením a chtějí začít tvořit svůj život vědomě a podle sebe. Zároveň se naladíte na pravdu vaší duše a začnete žít v souladu samy se sebou.  Mimo to jsem autorkou e-booku ZDARMA "Z ufňukané holky, šťastnou ženou", který popisuje moji spirituální cestu, která se může stát inspirací i pro vás. Pokud chcete využít mých služeb, můžete se podívat zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.