Jak se mi podařilo najít svoje „unikátní“ podnikatelské téma?

V době svého duchovního probuzení jsem zatoužila předávat svoji nashromážděnou moudrost z aktuálního i minulých životů dál. Toužila jsem být prospěšná společnosti a pomáhat lidstvu, zanechat po sobě nesmazatelný odkaz.

Mimo to, že jsem nevěděla, jak na to po praktické stránce, tak jsem si vůbec nevěřila. Měla jsem problém se sebevyjádření, s nastavením hranic a se sebeláskou. Tím pádem jsem často bloudila metodou pokus-omyl a šlapala, dá se říct po špatných cestách, které nebyly v souladu se mnou. Nikdy jsem se však nenechala odradit strachem zvenčí a pohrdavým pohledem mého okolí, že jsem „naivní“ a že je moje vize nereálná. Ačkoliv mě zužovaly strachy všeho možného druhu, intuice mi stále radila, ať to nevzdávám. Cítila jsem totiž, že mi moje vyšší já kryje záda a že mě nenechá na holičkách.

Intuice mi postupně odhalovala krok po kroku a tím rozkrývala „bohatství“, které na mě čekalo. Nemyslím tím bohatství peněžní formou, ale spíše život v hojnosti a hlubokém naplnění.

Kdybych teď řekla, že moje cesta byla „easy“ a zalitá sluncem, tak bych asi lhala. Taky jsem se musela drát trním, překážkami a barikádami, které v sobě měla moje mysl a plnými pocity nereálnosti a bezmoci.

A právě díky tomu, že jsem bloudila metodou pokus-omyl, šlapala po cizích cestách a občas se topila v sebelítosti jsem tam, kde jsem.

Proto vím, že i kdybyste se právě nacházely na nesprávné cestě, že je to tak v pořádku. Musíme si občas vymáchat hubu (hihi jak se říká), abychom pochopily a prozřely. A navíc skrze protiklady se učíme o tom, kdo jsme.

Právě díky tomu, že jsem zkoušela všemožné, co jsem v tu danou chvíli cítila, jsem došla až do bodu, kdy jsem spokojená, a kdy se skutečně živím mým posláním. Nejdříve jsem se ukázala světu s fanpage a blogem, kde jsem sdílela svoje myšlenky, prozření, uvědomění a svoje vlastní spirituální probuzení (ostatně to je hlavní téma mojí duše). Bylo to jako bych mohla ostatním ukázat kus svého života a tím je inspirovat a nestačila jsem se sama divit, jakou úžasnou zpětnou vazbu jsem dostávala. Od známých, kamarádů a dokonce i od lidí, od kterých bych to nečekala.

Po nějakém časem předávání svých nejhlubších vhledů jsem cítila, že by bylo asi fajn se posunout. A tak jsem se přihlásila do podnikatelského kurzu a rozhodla se do toho naplno opřít. Když nás v kurzu lektorka vedla k tomu, najít podnikatelské téma, trochu jsem tápala. Věděla jsem, že mě baví tématika „vědomého života“, ale ze slov, že je lepší najít si „úzké“ zaměření, jsem z této vize upustila.

Sice tématika vědomého životu je to, čím chce moje duše obohacovat tento svět, ale abych si k tomuto uvědomění došla, musela jsem zkusit i něco jiného, co nebylo úplně to „moje“.

Vzpomněla jsem si na svoji cestu k sebelásce a k přijetí sebe sama jako ženy a tak se mi v tu chvíli zdálo, jako skvělý nápad využít tuto příležitost a sdílet s ostatními ženami svoje zkušenosti z této oblasti.

Moje nepřirozenost, bloky a téma, které není „úplně moje“ mi však zrcadlilo to, jak moje podnikání (ne)fungovalo.

Měla jsem velmi neaktivní a malou komunitu, málo sledujících a plnou škálu emocí a pochyb. Vytrvávala jsem však v tomhle tématu přes rok s nadějí, že to chce čas a že je to přeci normální, že to nefunguje hned.

Není to normální.

Ono totiž, když najdeme něco, v čem jsme ojedinělí, tak nepotřebujeme měsíce a roky, abychom začaly vydělávat a šířit to dál. Jde to hned, ale musíme to být skutečně MY a na nic si nehrát.

Nemusíme se učit být expertky, protože už jsme, je to naše součást, naše identita.

Po více jako třech letech co jsem sledovala mojí oblíbenou spiritual bussines mentorku, mě zaujala její nabídka načítání darů z Akášických záznamů. Vnímala jsem to jako úžasnou příležitost se o sobě dozvědět více a zároveň se posunout. Zužovaly mě však strachy a lpění na penězích a nejistota, zda mám investovat skutečně takto velké množství peněz. Byla jsem totiž od malička naučena, že peněz si člověk musí vážit, neustále šetřit a neutrácet za blbosti. Ach ty přesvědčení..

Ale hlas duše prahnoucí po sebepoznání byl silnější než hlas vnitřních sabotérů a ega. A tak jsem si objednala rozbor své duše a doufala, že budu spokojená, že to nebudou vyhozené peníze (což nebyly, byla to ta nejlepší investice do mě samotné za poslední dobu). Mimo to, se mi dostala k rukám čistící technika, která mi mohla pomoci změnit svoje vnitřní nastavení ohledně peněz, a nejen peněz, a tak jsem nelenila a využila i tuto příležitost. Při každém zpracování destruktivního vzorce jsem se cítila, jako by ze mě spadnul nános a já byla zase o něco lehčí a tím blíže svojí duši. Už jsem s sebou nemusela nést okovy destruktivních přesvědčení a bloků, ale mohla jsem se konečně z plných plic pořádně nadechnout. Poprvé v životě jsem pocítila svobodu, svobodu svojí mysli, která už není v zajetí minulosti a špatných přesvědčení.

A překvapivě s každým odpadlým nánosem přicházely i pozitivní reálné výsledky, které mi potvrzovaly, že jsem skutečně na správné cestě.

Vtipný byl jeden den, kdy jsem si zpracovala vzorec „lpění na penězích ze strachu, že nebudu mít žádné“. V ten moment jsem naprosto přesně věděla, že už nebudu čekat na to, až se stane „zázrak“, ale začnu dělat reálné činy ke svému podnikání. Přihlásila jsem se tedy do podnikatelské „Mastermind“, které vyžadovalo 30 tisícovou investici na půl roku. Opět se sabotéři a ego nezapomněly ozývat, ale věděla jsem, že už jejich hlas není silnější než hlas mojí duše a intuice. A tak i přes „kritiku“ okolí, že je to zbytečně velká investice jsem do toho šla věřící, že si mi každá koruna mnohonásobně vrátí!

A to bylo ono!

Dala jsem signál, že to se sebou myslím vážně a začala jsem proto jednat i ve fyzické realitě. Přestala jsem jen mluvit a snít, ale začala jsem konat reálné činy.

Po obdržení rozboru duše se ve mně střídaly pocity bezmoci a radosti, nevěděla jsem jak to uchopit.

Týden a půl jsem se litovala, jaký jsem ubohý chudáček s tak složitými dary a jednoho dne jsem si dala „facku“ a řekla si, že takhle tedy ne, že je třeba na sobě začít pracovat.

Začala jsem tedy přetransformovávat svojí fanpage a instagram a už po pár dnech se mi začaly ozývat první klientky. Nestačila jsem se divit, jak je to možné?

Dala jsem totiž najevo, že to se sebou myslím skutečně vážně a naprostou důvěru své duši a svému vnitřnímu vedení.

Odkrýval se mi vždy krok po kroku, jak mám jednat a co mám udělat. A já jsem nelenila a naslouchala svému vnitřnímu hlasu.

Řekla jsem si „ok, tak začnu nabízet konzultace“. Proběhlo pár konzultací a já jsem začala zjišťovat, že mě baví načítání z Akáši. Tak jsem si řekla „ok, začnu nabízet načítání“. Jednoho dne mi přicházely z hůry silné vhledy na plný potenciál mých blízkých kamarádek a tak z toho vznikla nečekaná služba „načtení plného potenciálu duše“. Dnes mi moje kamarádka „nachannelovala téma mojí duše“ a najednou mi došlo, že každá duše má to svoje unikátní téma, kterým je jenom pro ní! Aha, tak vznikl další dodatek k načtení plného potenciálu a to „specifické téma duše“.

Vidíte to?

Skutečně nemusíte znát každý každičký krok, dokonce nemusíte vědět ani to, co budete dělat příští týden, stačí se jen naučit chopit příležitostí, naslouchat svému vnitřním vedení a dělat ty reálné činy, které vám i přes strachy a překročení komfortní zóny můžou přinést nejen hojnost finanční, ale zejména tu duševní! 

Je to tak, je to proces a to jestli se necháme strhnout strachem anebo zda začneme naslouchat svému vnitřnímu vedení je jenom na nás. Stačí udělat krok a přirozeně se nám ukáže další. Nemusíme se soustředit na cíl, ani na deset kroků dopředu, stačí vidět jen tu metu před sebou. Ano je fajn mít pojem o tom kam míříme, od toho je ta vize naší duše, ale rozhodně není třeba na tom urputně lpět.

A tak jsem šlapala po svojí cestě, sem tam jsem vybočila a nastoupila na jinou, ale vždycky v tu správnou chvíli přišel někdo, kdo mě navrátil zpátky. Zpátky na moji unikátní životní cestu duše, díky čemuž jsem se dostala až do bodu, kdy jsem z měsíce na měsíc našla způsob, jakým bych mohla pomáhat druhým a zároveň mi vzrostly čísla na účtu až o šestinásobek.

Pamatujte, že všechno je možné, že všichni, jsme se narodili se stejnými možnostmi.

Gabriela Gočeva
Jsem guru/poradce pro ženy a pro podnikatelky, které chtějí žít život v souladu s duší. Vedu podnikatelky do hloubek jejich duše, aby mohly najít svoje unikátní téma, které jim přinese lehkost a přirozenou hojnost do života. Zároveň jsem guru pro ženy, které si prochází spirituálním probuzením a chtějí začít tvořit svůj život vědomě a podle sebe. Zároveň se naladíte na pravdu vaší duše a začnete žít v souladu samy se sebou.  Mimo to jsem autorkou e-booku ZDARMA "Z ufňukané holky, šťastnou ženou", který popisuje moji spirituální cestu, která se může stát inspirací i pro vás. Pokud chcete využít mých služeb, můžete se podívat zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.